Пошук

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: скористатись правом на одержання податкової знижки можна до кінця року

Дата: 22.12.2023 11:16
Кількість переглядів: 55

Фото без описуПодатковою знижкою можуть скористатись громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату або працюють за договорами цивільно-правового характеру, які сплачують податок з доходів фізичних осіб.

Фізична особа – підприємець не має права на податкову знижку, щодо доходів отриманих від підприємницької діяльності, але якщо фізична особа підприємець, окрім господарської діяльності, ще працює за основним місцем роботи, де отримує заробітну плату, то він вправі скористатися податковою знижкою виключно до доходів, отриманих у вигляді заробітної плати протягом звітного податкового року.

Звертаємо увагу, що право на використання податкової знижки за наслідками звітного податкового року (2022) платник податку повинен використати до  кінця податкового року, наступного за звітним (2023).

У разі, якщо до кінця податкового року, наступного за звітним платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень