Пошук

Програма по використанню заходів, пов’язаних з економічною діяльністю Великомостівської міської ради на 2024 рік

Дата: 16.01.2024 16:09
Кількість переглядів: 42

Фото без опису1. Загальні Положення та мета Програми.

 1.1. Метою Програми є раціональне планування і забудова території міста, покращення використання території для розміщення соціальної і виробничої сфери та житлового будівництва, покращення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Великі Мости. Також метою Програми є проведення заходів по покращенню економічної діяльності міської ради, по збільшенню доходів бюджету міста, оприлюднення інформацію в засобах масової інформації.

Головним розпорядником коштів є Великомостівська міська рада. Під реалізацію Програми на 2024р. передбачаються кошти в сумі 152 430 грн.

 

2. Заходи Програми.

    1. Проведення експертної оцінки нежитлових приміщень, які здаються в оренду, які знаходяться на балансі КП ЖКГ ВМР.
    2. Оголошення в газеті.
    3. Оплата членських внесків за участь в Всеукраїнськійї асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад», оплата членських внесків ОАМР (рада Львівщини).

 

  1. Порядок використання коштів.

 Кошти перераховуються на рахунок підрядника згідно укладеної угоди та акту виконаних робіт. Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів, достовірність і своєчасність звітності та цільове використання коштів.

 

Секретар міської ради                                                           Віталій ГРИЦІВРішення сесії № 1199 від 22.12.2023р. Про затвердження Програми по використанню заходів пов’язаних з економічною діяльністю Великомостівської міської ради на 2024 рік 

Рішення сесії №1304 від 07.03.2024 Про внесення змін в Програму по використанню заходів пов’язаних з економічною діяльністю  Великомостівської міської ради на 2024 рік 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень