Пошук

На Львівщині діє Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства на 2021-2025 роки

Дата: 15.02.2024 16:21
Кількість переглядів: 54

Фото без описуВ області діє «Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» із змінами внесеними згідно розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 25.12.2023 р. № 1305/0/5-23ВА.

Головним завданням Комплексної програми в умовах дії правового режиму воєнного стану є реалізація системи економічних і організаційних заходів спрямованих на підтримку та підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва мікро, малими та середніми суб’єктами господарювання з метою забезпечення продовольчої безпеки регіону, та підвищення зайнятості населення.

Інформуємо, що з 1 лютого 2024 року розпочато прийом заявок за одним із напрямків Комплексної програми, зокрема - отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва засновником (або одним із засновників) яких є учасник/учасники бойових дій. (детальніше за посиланням: https://1ll.ink/7xvV0).

На даний напрям з обласного бюджету скеровано 5,0 млн. грн. Пільгові кредити надаються на платній та зворотній основі під 3% річних в розмірі, що не перевищує 700,0 тис. грн, терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається на покриття виробничих витрат пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання основних засобів, біологічних активів (саджанці плодово-ягідних культур, поголів’я сільськогосподарських тварин) відповідно до сформованого суб’єктом підприємництва бізнес-плану.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень