Пошук

Програма сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Великомостівської міської ради на 2024 рік

Дата: 29.02.2024 10:06
Кількість переглядів: 43

Фото без опису1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Міська програма матеріально-технічної підтримки Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України на 2024 рік  (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну прикордонну службу України» та п. 2 статті 85 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-VІ (зі змінами і доповненнями, внесеними Законами України).

 2. Мета і основні завдання Програми

   Метою Програми є покращення матеріально-технічної бази Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України на 2024 рік, та здійснення заходів з покращення рівня матеріального забезпечення, закупівлі  запчастин на автомобільну та бронетанкову техніку, створення належних умов для розміщення військовослужбовців, які прибувають із зони бойових дій для відновлення та реабілітації, а також навчання  особового складу з подальшим вибуттям у зону бойових дій.

3. Визначення відповідальних виконавців Програми

 Головним розпорядником коштів за Програмою визначено Великомостівську міську раду, відповідальними виконавцями заходів Програми – Кінологічний навчальний центр (Військова частина 2418) Державної прикордонної служби України на 2024 рік.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми

   Програма передбачає комплексне розв’язання у невідкладному порядку проблем поліпшення стану матеріально - технічного забезпечення Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України, яка дислокована на території Великомостівської міської ради та виконує завдання у зоні бойових дій з відбиття російської агресії і нищить ворога на українській землі.

 Виконання Програми наддасть можливість здійснення заходів щодо забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, зокрема сприяння матеріально-технічному забезпеченню Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України.

 Напрямки фінансування – для сприяння матеріально-технічному забезпеченню Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України, дислокованої на території міста Великі Мости, Червоноградського району, Львівської області.

Головним розпорядником коштів є Великомостівська міська рада. Кошти на реалізацію Програми виділяються з місцевого бюджету або з інших джерел не заборонених законодавством.

   Великомостівська міська рада перераховує кошти на рахунок Кінологічного навчального центру (Військової частини 2418) Державної прикордонної служби України відповідно до помісячного розпису асигнувань місцевого бюджету. 

 5. Перелік завдань і заходів Програми

  Основними завданнями для вирішення Програми є:

- підтримання незнижувального коефіцієнту бойової готовності та забезпечення готовності автомобільної та бронетанкової техніки Кінологічного навчального центру для виконання визначених завдань з охорони Державного кордону України;

- створення необхідної матеріально-технічної бази для проведення якісного ремонту та технічного обслуговування;

-  створення резерву запасних частин, акумуляторних батарей та автомобільних шин на транспортні засоби, які безпосередньо виконують завдання з перевезення матеріально-технічних засобів та особового складу в зону проведення бойових дій.

Результатом виконання комплексу завдань, передбачених Програмою, є забезпечення належного технічного стану автомобільної та бронетанкової техніки Кінологічного навчального центру (в/ч 2418 ).

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координацію і контроль за ходом виконання Програми, звітування здійснює комісія Великомостівської міської ради.

 

Секретар міської ради                                                                      Віталій ГРИЦІВРішення сесії № 1248 від 08.02.2024р. Про затвердження програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Великомостівської міської ради, на 2024 рік

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень