Пошук

Програма сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини А 7031 на 2024 рік

Дата: 29.02.2024 10:42
Кількість переглядів: 42

Фото без опису1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 Міська програма матеріально-технічної підтримки військова частина А 7031 та для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград  на 2024 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

2. Мета і основні завдання Програми

 Метою Програми є покращення матеріально-технічної бази військової частини А 7031 та для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград  на 2024 рік.

 3. Визначення відповідальних виконавців Програми

 Головним розпорядником коштів за Програмою визначено Великомостівську міську раду, відповідальними виконавцями заходів Програми – військова частина А 7031та  для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград  на 2024 рік.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми

 Програма передбачає комплексне розв’язання у невідкладному порядку проблем поліпшення стану матеріально-технічного забезпечення військової частини А 7031 та для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград  та бере участь  у відсічі збройної агресії російської федерації.

Виконання Програми наддасть можливість здійснення заходів щодо забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, зокрема сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини А 7031 та для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград.

Напрямки фінансування – для сприяння матеріально-технічному забезпеченню військової частини А 7031 та для військової частини А7075 дислокованої на території м. Червоноград .

Головним розпорядником коштів є Великомостівська міська рада. Кошти на реалізацію Програми виділяються з місцевого бюджету або з інших джерел не заборонених законодавством.

Великомостівська міська рада перераховує кошти на рахунок військової частини А 7031 та для військової частини А7075 відповідно до помісячного розпису асигнувань місцевого бюджету. 

5. Перелік завдань і заходів Програми

У Програмі передбачається здійснити ряд завдань та заходів щодо матеріально-технічного забезпечення військової частини А 7031 та для військової частини А7075 на 2024 рік  .

Для реалізації Програми передбачається здійснення нижченазваних заходів  згідно додатку 2 . Програми

 

Секретар міської ради                                                                        Віталій ГРИЦІВ​​​​​​​


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень