Пошук

Програма реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності Великомостівської міської ради на 2024 рік

Дата: 29.02.2024 16:08
Кількість переглядів: 11

Фото без опису1. Загальні положення Програми

«Програма реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності Великомостівської міської ради»

З метою покращення соціально-економічного становища доріг комунальної власності Великомостівської міської ради, збільшення інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення, існує необхідність покращення ситуації у сфері дорожнього господарства.

«Програма реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності Великомостівської міської ради» (далі Програма) визначає основні пріоритети розвитку дорожнього господарства, капітального ремонту доріг комунальної власності територіальної громади та їх утримання в належному стані.

2. Мета Програми

Основною метою даної Програми є:

-    розвиток дорожньої інфраструктури та створення безпечних умов дорожнього руху;

-  покращення соціально-економічного розвитку, збільшення інвестиційної привабливості та розвитку виробництва за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності;

-  забезпечення життєво важливих інтересів населення, об'єктів виробництва,
підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності шляхом покращення сполучення.

3. Завдання і заходи Програми

Одним із першочергових завдань Програми в 2023 році є проведення робіт з реконструкції, капітальні та поточні ремонти вулиць і доріг комунальної власності територіальної громади Великомостівської міської ради та їх ефективне використання.

4. Результативні показники Програми

Результатом реалізації Програми стане покращення автомобільного сполучення, що сприятиме підвищенню соціально-економічного рівня в цілому, залученню нових інвестицій, розвитку діючих підприємств, створенню нових суб'єктів господарської діяльності, забезпечить умови для повноцінного проживання, роботи і відпочинку мешканців.

5. Організація управління та контролю за ходом виконання програми

Головний розпорядник бюджетних коштів та виконавець - Великомостівська міська рада.

Великомостівська міська рада проводить перерахунок коштів по даній Програмі згідно укладеної угоди та акту виконаних робіт. Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів.

Контроль за ходом виконання заходів передбачених Програмою покладається на Великомостівську міську раду.

6. Ресурсне забезпечення програми

Протягом року обсяг фінансування програми за рахунок коштів загального та спеціального фонду бюджету міської ради може змінюватися відповідно до рішень міської ради про внесення змін до міського бюджету.

 

Секретар міської ради                                                           Віталій ГРИЦІВРішення сесії №1263 від 08.02.2024р. Про затвердження Програми реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності Великомостівської міської  ради на 2024 рік


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень