Пошук

У Великомостівському ліцеї відкрили кабінету "Захисту України"

Дата: 07.02.2024 16:30
Кількість переглядів: 6

Фото без описуПатріотичне виховання у навчальних закладах завжди має визначальну роль у формуванні стійкої позиції громадянина України, який має знання щодо цінності держави. Саме під впливом навчально-виховної роботи у закладах освіти України в молодого покоління формуються патріотичні цінності.

Отже сьогодні у Великомостівському ліцеї відбулося відкриття повністю оновленого осучасненого, наповненого новим обладнанням кабінету «Захисту України». Кошти на облаштування цього простору виділялися із місцевого та обласного бюджетів.

На урочистості прибув міський голова Ярослав Ройко та начальник відділу освіти, культури та туризму Галина Булик, які привітали учнів та подякували директорці ліцею Ірині Пагутяк за тісну співпрацю та взаєморозуміння на шляху до реалізації цього проекту.

Адже, навчальне оснащення для вивчення предмету «Захист України» має відповідати актуальній шкільній програмі. Опанування основ захисту своєї країни потребує набуття практичних навичок та умінь, а для цього учням потрібно надати доступ до різноманітних засобів навчання та обладнання. Все оснащення повинно підвищувати цікавість учнів до тем даної програмної дисципліни, створювати патріотичне мислення, підкреслювати важливість і значення зміцнення оборони нашої країни.

Тут зібрано різноманітне спорядження для польових практичних занять: бронежилет, каска, рукавички та окуляри тактичні тощо; інтерактивне обладнання: лазерний тир, мультимедійний комплекс; макети різних видів зброї; друковані навчальні засоби та стенди на різну тематику: військово-патріотичні, медичні, Революція Гідності, державна символіка України.

Найбільше усіх присутніх зацікавив інтерактивний лазерний тир, завдяки якому вчитель може ефективно формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби з пістолета, автомата і гвинтівки. Учні матимуть можливість відпрацьовувати стрілецькі навички, працюючи з різними типом мішені.

Майстер клас із прицільної стрільби по мішенях із різних видів зброї за допомогою інтерактивного лазерного тиру та макетів зброї провів вчитель предмету Олег Божик. Навіть міський голова спробував свої вміння отримавши не погану кількість балів. Діти теж з цікавістю та охотою доєдналися до цих змагань та наввипередки показували свої вміння.

Предмет «Захист України» викликає в учнів будь-якого віку непідробний інтерес. Щоб підтримувати такий настрій та мотивувати дітей навчатися старанніше, потрібно правильно обладнати простір, що і намагалися зробити у Великомостівському ліцеї, адже у кабінеті є дуже багато цікавого.

На фото - макети зброї


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень