Пошук

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Дата: 09.07.2024 10:24
Кількість переглядів: 23

Фото без описуДнями за участі старшого державного інспектора Сокальської ДПІ Лілею Дикою  відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо права громадян на податкову знижку. 

Громадяни отримали відповіді на питання щодо способів подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - декларація), граничних строків подання декларації, переліку документів для підтвердження понесених витрат та доходів. 

Для використання права на податкову знижку до 31 грудня 2024 року включно до ДПІ, за місцем реєстрації, необхідно подати декларацію про майновий стан та доходи з відповідними додатками.  Податківець проінформувала, що з метою створення комфортних умов для платників податків – фізичних осіб та спрощення процедури подання декларації про майновий стан і доходи, діє сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» у приватній частині Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua/). 

Сучасний сервіс Електронний кабінет дозволяє взаємодіяти з податковою службою дистанційно, без особистих візитів до служби. В умовах сучасних викликів функціонал Е-кабінету постійно оновлюється з урахуванням потреб платників. Тож закликаємо користуватись Електронним кабінетом та впевнитись у перевагах дистанційного формату спілкування з податковими органами. 

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані роз’яснення в межах чинного законодавства. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень