Відбувся круглий стіл

Важливі потреби та проблемні питання вразливих верств населення, як місцевих мешканок, так і внутрішньо переміщених осіб Великомостівської громади, обговорили учасниці круглого столу, що відбувся на минулому тижні у Великих Мостах.

Відбулися громадські слухання

21 грудня 2022 року у приміщенні Народного дому м. Великі Мости відбулися громадські слухання проекту Детального плану території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області, в якому взяли участь:

Відбудеться концерт для родин загиблих воїнів «ЦЕ НЕ МОЯ ВІЙНА, ЦЕ НАША…»

Благодійний фонд Global Lviv повідомляє про благочинний концерт для родин загиблих воїнів «ЦЕ НЕ МОЯ ВІЙНА, ЦЕ НАША…». Концерт відбудеться 23 грудня о 14:00 годині у Львівському палаці мистецтв за адресою: м. Львів вул. Коперника, 17. Вхід на благочинний концерт для членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України за попередньої реєстрації – безкоштовний. Посилання на реєстраційну форму https://cutt.ly/H0vKPwT

Середній розмір зарплати у вакансіях – понад десять тисяч гривень

Від початку цього року до підрозділів Львівської обласної служби зайнятості 6,8 тис. працедавців подали інформацію про наявність 27,9 тис. вакансій. Найбільша потреба у працівниках була на підприємствах переробної промисловості, закладах торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, а також на фірмах транспортної сфери.

Хто має право отримати виплати за загиблих воїнів та як це зробити. Пояснення від громадської організації

Смерть кожного захисника чи захисниці це велика втрата для їхніх родин та всієї України. Тому на самому початку повномасштабного вторгнення, 28 лютого, Уряд прийняв рішення про виплату одноразової допомоги родинам загиблих, щоб принаймні зняти з них можливий фінансовий тягар. Однак велика кількість громадян та громадянок все ще не знає про те, як отримати цю допомогу від держави, або ж губиться на бюроктратичному шляху та в купі паперів, які потрібно зібрати. Громадська організація “Центр спільних дій” пояснює як отримати виплату від держави і хто має на це право.

Майже 1400 переселенців працевлаштовано з наданням працедавцям компенсації

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

«єРобота»: на розвиток бізнесу 230 підприємців отримають від держави 54 млн. грн.

Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.