Проект "Ідея змінює країну" у нашій громаді

Сьогодні до нас в гості завітала Юля, представник Львівського обласного молодіжного центру з молодіжним проектом "Ідея змінює країну". Це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області.

Молодіжний проект "Ідея змінює країну"

До уваги молоді!!! До нас у гості завітають представники Львівський обласний молодіжний центр та Львівської ОДА з молодіжним проектом "Ідея змінює країну". Це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета - сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів) Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями, базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.

Свято сім'ї в громаді

У суботу в нашій громаді відбулося Свято сім'ї, організоване спільно Центром надання соціальних послуг Великомостівської ОТГ, Львівською освітньою фундацією та Великомостівським ЦДЮТ

Запрошуємо молодь на зустріч

Друзі, запрошуємо на зустріч – презентацію автором ідеї – переможця конкурсу молодіжних ініціатив. Хочемо з вами обговорити та почати втілювати у життя проєкт, за який ви віддали найбільшу кількість голосів.

Конкурс молодіжних ідей

Молодь шукає ідеї!???? Привіт,друже!???? У тебе є цікаві ідеї,які може реалізувати молодь у нашій громаді, але Ти не знаєш як це зробити????? Оголошуємо КОНКУРС!???? Конкурс на найкреативнішу ідею для розвитку активної молоді ,яку ми реалізуємо спільними зусиллями у нашій Великомостівській ОТГ,а автора ініціативи чекає подарунок????:купон в аквапарк "ПЛЯЖ" - 1+1(тобто Ти і ще 15 твоїх друзів зможуть весело провести час в аквапарку лише за половину вартості, хіба не круто?)???? Дедлайн подачі ідей до 08.09???? Ідеї можна подавати на електронну адресу vmrada@i.ua. Також зазначити прізвище, ім'я, населений пункт та контактний номер телефону. Прояви фантазію та креатив і пам'ятай????ідеї повинні бути для молодих осіб та реалізовуватися ними ж (тобто нами ????????) Переможе найдостойніший і найкрутіший????