Відбулися змагання з настільного тенісу

7 - 8 грудня 2019р. в м. Сокаль КУ "Спорт для всіх" Великомостівської міської ради представила команди з настільного тенісу в змаганнях серед школярів, дорослих та ветеранів у відкритій першості м. Сокаль на призи газети "Голос з-над Бугу". Успішно виступила команда школярів: - серед дівчат старшої групи І місце здобула Аліна Федун - серед хлопців молодшої групи: ІІ місце - Любомир Сенюта ІІІ місце - Денис Петрук - серед дорослих ІІІ місце - Богдан Федун - серед ветеранів ІІ місце - Олександр Козаєв

Відбулися змагання "Веселі старти"

КУ "Спорт для всіх" Великомостівської міської ради провела змагання "Веселі старти" в залік ІІ Спартакіади школярів Великомостівської міської ради.

Наші хлопці на розіграші Кубка у м. Львів

Команда комунальної установи "Спорт для всіх" Великомостівської міської ради представляла Великомостівську громаду у розіграші Кубка Львівської територіальної організації ВФСТ "Колос" серед команд ОТГ Львівщини з футзалу і завоювала ІV місце.

Розіграш Кубка з міні-футболу

 17 листопада 2019 року комунальна установа "Спорт для всіх" Великомостівської міської ради провела розіграш Кубка з міні-футболу серед команд Великомостівської громади.

Відбудуться "Веселі старти"

 21.11.2019р. о 10.00 год. в приміщенні Двірцівського НВК "ЗЗСО І-ІІІст. - ЗДО (дитячий садок)" відбудеться ІІ Спартакіада серед школярів Великомостівської громади "Веселі старти".

Змагання з міні - футболу

17.11.2019р. на полі зі штучним покриттям у м. Великі Мости відбудеться змагання з міні - футболу на першість серед команд Великомостівської громади.

Наші гепардівці знову в лідерах

Вітаю всіх гепардівців з шаленим та потужним виступом, ми не залишили жодного шансу суперникам і ось наш загальний результат зі 7 клубів які завітали до нас ми впевнено посіли 1 загальнокомандне місце!!!