Оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища в м. Великі Мости)

Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища в м. Великі Мости Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту).

овідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (завершення будівництва СЗШ І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району Львівської області. Коригування)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки необхідної для завершення будівництва СЗШ  І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району Львівської області. Коригування.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ («Завершення будівництва СЗШ І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району Львівської області. Коригуванн

Великомостівська міська рада Сокальського району Львівської області

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (обслуговування існуючих будівель каналізаційних очисних споруд на території Великомостівської міської ради)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)