Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО детального плану території для розташування житлової забудови садибного типу в c. Борове по вул. Сонячній в районі будинковолодіння №22

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки детального плану території для розташування  житлової забудови садибного типу

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО) (Детальний план території в с. Пристань по вул. Свободи в районі будинковолодіння №33 та №37 Сокальського району Львівської області)

Повідомлення

Повідомлення про повторне оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО («Детальний план території в м. Великі Мости по вул. Львівській з метою визначення параметрів для будівництва придорожньої інфраструктури та для будівництва і обслуговування  індивідуаль

Великомостівська міська рада повідомляє про повторне оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (визначення параметрів земельних ділянок для обслуговування нежитлових будівель по вул. Шевченка, 125 в м. Великі Мости)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (м. Великі Мости по вул. Львівській з метою визначення параметрів для будівництва придорожньої інфраструктури та для будівництва і обслуговування індивідуальних житлових будинків)

Великомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)