A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Повідомлення про оприлюднення документації

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ (під нежитловою будівлею (магазин) в межах с. Реклинець по вул. Добротвірська, буд. 6)

Назва містобудівної документації – Детальний план території під нежитловою будівлею (магазин) в межах  с. Реклинець по вул. Добротвірська, буд. 6, Великомостівської міської ради, Сокальського р-ну Львівської обл.

15:58:58 04.05.2020

Оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища в м. Великі Мости)

Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища в м. Великі Мости Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту).

15:57:26 04.05.2020

овідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО (завершення будівництва СЗШ І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району Львівської області. Коригування)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки необхідної для завершення будівництва СЗШ  І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району Львівської області. Коригування.

09:05:57 20.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень