Пвідомення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка Червоноградського району Львівської області

Назва містобудівної документації – заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка Червоноградського району Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДП з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Львівської області

Назва містобудівної документації – заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Червоноградського району Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО («Детальний план території з метою впорядкування житлової забудови по вул. Шевченка в с. Волиця Сокальського району Львівської області в районі будинковолодіння №19а»)

Повідомлення Великомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)