Повідомлення про оприлюднення проекту (ДПТ) та Звіту СЕО (розташування житлової забудови садибного типу в м. Великі Мости по вул. І. Франка)

Великомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) (житлового кварталу К-3 в с. Двірці, Сокальського району, Львівської області)

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ (м. Великі Мости по вул. Львівській з метою визначення параметрів для будівництва придорожньої інфраструктури та для будівництва і обслуговування індивідуальних житлових будинків)

Великомостівська міська рада

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ (під нежитловою будівлею (магазин) в межах с. Реклинець по вул. Добротвірська, буд. 6)

Назва містобудівної документації – Детальний план території під нежитловою будівлею (магазин) в межах  с. Реклинець по вул. Добротвірська, буд. 6, Великомостівської міської ради, Сокальського р-ну Львівської обл.