Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 року

Не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.

Сокальска ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує щодо одноразового декларування земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Відповідно до п.п. «б» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості), що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

Сокальска ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань одноразового добровільного декларування та застосування РРО/ПРРО

Днями у Сокальскій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування та застосування РРО/ПРРО».

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: податки, збори і платежі фізичні особи можуть сплатити в приватній частині Електронного кабінету

Звертаємо увагу платників податків, що у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету кожен має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів.

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує для яких фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку, застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року не є обов’язковим.

Згідно пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Чи має право декларант, який виявив бажання скористатися правом на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, уповноважити іншу особу на підставі укладеного договору доручення подати таку декларацію?

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує.

Зустріч з платниками податків в Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Днями у Сокальській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбулася зустріч начальника Сокальскої ДПІ Олени Наумчук та старшого державного інспектора Сокальської ДПІ Ілони Міщук з суб’єктами господарювання – ФОП.

Е-послуги нерезидентів: сплата ПДВ та подання звітності

Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує щодо Закону України від 03.06.2021 № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон № 1525), який набрав чинності 02.07.2021 року, крім окремих норм, які набирають чинності з 01.01.2022 року.

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує Шановні платники податків, не зволікайте та завчасно підготуйтесь до використання РРО чи ПРРО

З 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб - підприємців), які під час провадження господарської діяльності зобов’язані застосовувати РРО та/або програмні РРО (далі - ПРРО). Зокрема, це стосується платників єдиного податку 2-4 груп.